Zoeken

Bokskampioen Mohamed Rabii in moeilijke scheiding verwikkeld

26 juli 2018 - 20:00 - Sport

Geschreven door Nawel Serdouni

Mohamed Rabii is in een moeilijke scheiding verwikkeld. De bokskampioen wordt ervan verdacht te hebben gelogen over zijn inkomsten.

Rabii verklaarde aan de rechter dat hij met de Marokkaanse boksbond 5000 dirham per maand verdiende. Zijn ex-vrouw spreekt dat tegen en heeft bewijzen.

Volgens Al Massae, die de bewijzen mocht inkijken, verklaarde Rabii dat hij 75% van de bedragen die hij ontvangt voor gewonnen gevechten aan de boksbond moet geven. Daarnaast komen de verblijf- en vervoerskosten waardoor hij uiteindelijk maandelijks gemiddeld 5000 dirham verdient.

Imane, zijn ex-vrouw, stelt via haar advocaat dat de bokser liegt. Hij zou meerdere inkomstenbronnen hebben waaronder zijn contract met het fosfaatbedrijf OCP waarvan hij maandelijks 25.300 dirham ontvangt.

Daarnaast krijgt de bokser een premie gaande van 3000 tot 300.000 dirham elke keer hij een gevecht wint. Rabii zal bovendien tussen 50.000 en 200.000 dirham krijgen als hij een plekje wint op het podium tijdens de Olympische Spelen.

Voor een overwinning op het Afrikaans kampioenschap boksen zal Rabii 100.000 dirham ontvangen. Zijn ex-vrouw, met wie hij een kindje heeft, wil daarom een hogere alimentatie krijgen.

Lees meer

Mohamed Rabii veroordeeld na buitenechtelijke relatie

Mohamed Rabii, Marokkaanse bokskampioen, werd tot een gevangenisstraf veroordeeld vanwege een buitenechtelijke relatie.

Bokser Mohammed Rabii kondigt scheiding aan en krijgt stortvloed aan kritiek

De Marokkaanse bokser Mohammed Rabii heeft op sociale media zijn scheiding van zijn vrouw aangekondigd. Hij kreeg als gevolg daarvan enorm veel kritiek.

Tiende overwinning voor Marokkaanse bokskampioen Mohamed Rabii

Bokskampioen Mohamed Rabii heeft zaterdag in het Duitse Halle de Mexicaanse Jesus Gurrola verslagen.

Mohamed Rabii wint nieuw gevecht in Duitsland (video)

De Marokkaanse bokskampioen Mohamed Rabii heeft opnieuw een gevecht gewonnen. Dat gebeurde afgelopen weekend in Duitsland.

Badr Hari geeft salaris van 6000 dirham aan bokskampioen Mohamed Rabii

Badr Hari heeft besloten om een maandelijkse salaris van 6000 dirham toe te kennen aan bokskampioen Mohamed Rabii. De Golden Boy zal deze salaris aan Rabii betalen tot de...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team