Meerdere clubs streng gestraft door Marokkaanse voetbalbond (lijst)
Na een vergadering van de tuchtcommissie heeft de Marokkaanse voetbalbond besloten om meerdere clubs en spelers streng te straffen.
- Sport
Aymen Barkok is in Duitsland waar hij speelt, tot 10.000 euro boete veroordeeld voor het gebruiken van rookbommen tijdens een voetbalwedstrijd.
De middenvelder van Marokkaanse afkomst wilde in mei dit jaar de overwinning van zijn club vieren tegen Bayern München.
De 20-jarige speler van Eintracht Frankfurt stak toen een rookbom af in het stadion, wat bij de wet verboden is in Duitsland. Hij werd daarvoor tot een boete van 10.000 euro veroordeeld.
Lees meer
Na een vergadering van de tuchtcommissie heeft de Marokkaanse voetbalbond besloten om meerdere clubs en spelers streng te straffen.
De burgemeester van Mantes-la-Villes in Frankrijk is veroordeeld voor het verbieden van de bouw van een moskee in zijn stad.
Munir El Haddadi, Spaanse international van Marokkaanse afkomst, werd vorige week door de politie gedwongen om een rekening van 16.000 euro in een discotheek te betalen.
Yassine El Ghanassy is door de politierechter in het Belgische Brugge bij verstek veroordeeld tot een rijverbod van zes maanden en een boete van 3360 euro.
Amine Harit is een maand na een dodelijk ongeval in Marrakech te hebben veroorzaakt veroordeeld. De Marokkaanse international kreeg een voorwaardelijke celstraf en een boete.