Zoeken

Vreemd: bierfestival in Casablanca

3 oktober 2015 - 12:23 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In de Marokkaanse metropool Casablanca wordt van 8 oktober tot 8 november een bierfestival gehouden. De organisatie van het festival zorgt voor verbijstering!

Het is de eerste keer dat een bierfestival in Marokko plaatsvindt. Het evenement wordt georganiseerd op initiatief van Brasseries du Maroc (brasserijen van Marokko).

Bierliefhebbers zullen in meerdere bars van de metropool gedurende vier weken, van donderdagavond tot zondagavond, verschillende bieren kunnen proeven en meedoen aan tombola’s en andere activiteiten.

Brasseries du Maroc kondigde de organisatie van het festival op Facebook aan. De groep hoopt zijn bierverkopen een boost te geven na slechte resultaten in 2013 (-7%) en in 2014 (-5,4%).

Lees meer

Duizenden op straat voor Palestina in Marokko

Duizenden mensen hebben zondag in de Marokkaanse metropool Casablanca aan een mars voor Palestina deelgenomen.

Ruim 100.000 minderjarige meisjes getrouwd in Marokko

Volgens de laatste volkstelling uitgevoerd door de Hoge Planning Commissie zijn er in Marokko ruim 100.000 minderjarige meisjes getrouwd.

Overspelige vrouw door buren gegijzeld in Marokko

Een overspelige vrouw is vorige week in het Marokkaanse Tinghir urenlang door haar buren vastgehouden tot de komst van de politie.

Wapens en munitie bij stortplaats in Casablanca gevonden

Bij een stortplaats in de Marokkaanse metropool Casablanca werd dinsdagavond een ijzeren koffer vol automatische wapens en munitie gevonden.

Marokkaanse politieman doodt per ongeluk collega

In de Marokkaanse metropool Casablanca is een politieman dinsdag overleden na door zijn collega per ongeluk te zijn neergeschoten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team