Zoeken

Vreemd: bierfestival in Casablanca

3 oktober 2015 - 12:23 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In de Marokkaanse metropool Casablanca wordt van 8 oktober tot 8 november een bierfestival gehouden. De organisatie van het festival zorgt voor verbijstering!

Het is de eerste keer dat een bierfestival in Marokko plaatsvindt. Het evenement wordt georganiseerd op initiatief van Brasseries du Maroc (brasserijen van Marokko).

Bierliefhebbers zullen in meerdere bars van de metropool gedurende vier weken, van donderdagavond tot zondagavond, verschillende bieren kunnen proeven en meedoen aan tombola’s en andere activiteiten.

Brasseries du Maroc kondigde de organisatie van het festival op Facebook aan. De groep hoopt zijn bierverkopen een boost te geven na slechte resultaten in 2013 (-7%) en in 2014 (-5,4%).

Lees meer

Bus ramt zestien geparkeerde auto’s in Casablanca

Een bus van Mdina Bus is vrijdag op zestien geparkeerde auto’s ingereden in Casablanca. De chauffeur verloor de controle over zijn voertuig.

Wapens en munitie bij stortplaats in Casablanca gevonden

Bij een stortplaats in de Marokkaanse metropool Casablanca werd dinsdagavond een ijzeren koffer vol automatische wapens en munitie gevonden.

Groene Mars: 40 oldtimers rijden van Agadir naar Laayoune

Veertig oldtimers zullen van 4 tot 6 november van Agadir naar Laayoune rijden ter gelegenheid van de 40e verjaardag van de Groene Mars.

Marokko ontvangt tweede HSL-trein

Marokko zal maandag een tweede hogesnelheidstrein ontvangen. De trein wordt in de haven Tanger Med geleverd volgens spoorwegmaatschappij ONCF.

Casablanca bestelt vijftig nieuwe tramwagens

Casablanca heeft vijftig nieuwe tramwagens voor 100 miljoen euro besteld voor de uitbreiding van het actueel tramnetwerk. Ook ditmaal worden de tramwagens door de Franse groep...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team