Prins Harry op vakantie in Marrakech
Prins Harry was enkele dagen geleden in Marokko. De Britse Prins werd door enkele vrienden vergezeld voor een korte vakantie in Marrakech.
- Marokko
Een bezoek aan Marrakech is volgens de New York Times een must dit jaar. Enkele dagen geleden was Chefchaouen al verkozen tot dé toeristische bestemming van 2017.
De bekende Marokkaanse stad staat op de 11e plaats in een ranking van 52 te bezoeken steden in 2017. De krant beschrijft Marrakech als « een aantrekkelijke groene stad » en legt de nadruk op de Majorelle tuin en het nieuwe museum gewijd aan Yves Saint Laurent.
« Een nieuw museum gewijd aan het werk van de mode-icoon Yves Saint Laurent zal dit najaar in Marrakech openen. Duizenden schetsen, kleding en accessoires zullen worden tentoongesteld. De populaire tuin herbergt ook een museum gewijd aan de Berberse cultuur en de privéwoning van de ontwerper, Villa Oasis. », aldus de krant op zijn website.
In de top 10 staan ook Canada, de Atacama woestijn in Chili, Agra in India, Zermatt in Zwitserland, Botswana, Dubrovnik in Kroatië, Grand Teton National Park (VS), Tijuana in Mexico, Detroit (VS) en Hamburg in Duitsland.
Lees meer
Prins Harry was enkele dagen geleden in Marokko. De Britse Prins werd door enkele vrienden vergezeld voor een korte vakantie in Marrakech.
Britten zijn dol op Marrakech. De Marokkaanse stad doet het zelfs beter dan bekende toeristische bestemmingen zoals Cyprus en Malta.
Koning Mohammed VI heeft woensdag meerdere ontwikkelingsprojecten in de oude medina van Marrakech gelanceerd voor een totale investering van 31 miljoen dirham. Zijn bezoek aan...
Koning Mohammed VI zal Zambia pas in de loop van 2017 bezoeken. De monarch werd er deze maand verwacht maar besloot op het laatste moment zijn bezoek uit te stellen.
Casablanca is volgens een nieuwe ranglijst die deze week werd gepubliceerd één van de duurste steden ter wereld.