Zoeken

Bezoek Koning Mohammed VI aan Zambia tot volgend jaar uitgesteld

18 december 2016 - 19:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Koning Mohammed VI zal Zambia pas in de loop van 2017 bezoeken. De monarch werd er deze maand verwacht maar besloot op het laatste moment zijn bezoek uit te stellen.

De informatie werd door het Zambiaanse ministerie van Buitenlandse zaken bekend gemaakt. Koning Mohammed VI moest het land dit weekend bezoeken.

De reden van dit onverwachte uitstel werd niet vermeld. Mogelijk is deze het gevolg van het dubbelzinnig standpunt van Zambia over de Polisario.

Zambia had in juli dit jaar besloten zijn erkenning van de Polisario in te trekken « om de inspanningen van de Verenigde Naties te steunen », maar was vervolgens op die beslissing teruggekomen.

Lees meer

Zambia breekt banden met Polisario

Als gevolg van het bezoek van Koning Mohammed VI aan Zambia heeft het land besloten definitief een einde te maken aan de betrekkingen met de onafhankelijkheidsbeweging voor de...

Koning Mohammed VI stelt bezoek aan Mali uit

Koning Mohammed VI zal tijdens zijn tournee door Afrika niet naar Mali gaan. Het bezoek van de monarch werd uitgesteld op vraag van Marokko.

Koning Mohammed VI stelt bezoek aan Ghana uit

Koning Mohammed VI werd vandaag voor een staatsbezoek in Ghana verwacht. Volgens Ghanese media werd zijn bezoek echter uitgesteld tot een nog nader te bepalen datum.

Koning Mohammed VI in Nigeria en Zambia verwacht

Koning Mohammed VI wordt begin december voor een staatsbezoek in Nigeria en Zambia verwacht als onderdeel van zijn toer in Afrika.

Koning Mohammed VI op officieel bezoek in Zambia

Koning Mohammed VI is zondag in Zambia aangekomen voor een korte staatsbezoek als onderdeel van zijn toer door Afrika.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team