17 februari 2025 - 16:20 - Marokko
In Marrakech is een Belgische vrouw dood aangetroffen. Ze werd gevonden bij een moskee aan de Ourika-weg.
De lokale autoriteiten en de gerechtelijke politie gingen ter plaatse. Het lichaam van de vrouw, geïdentificeerd als Camille Hervé De Limelette, geboren in 1982, had een blauwe plastic touw om haar nek, meldt Barlamane.
Lees ook: Belgische toerist vermist in Marokko
Naast het lichaam werd haar paspoort gevonden. Uit de documenten bleek dat ze op 26 januari via de luchthaven Marrakech-Menara Marokko was binnengekomen. Achter de muur van de gebedsplaats stond een Renault Clio 5. In de auto vonden de agenten verschillende medicijnen die worden voorgeschreven aan patiënten met depressieve stoornissen.
Lees ook: Nachtmerrie-vakantie voor bejaarde Belgische vrouw in Marokko
De eerste vaststellingen zijn ter plaatse gedaan. Op bevel van het parket is het lichaam overgebracht naar het mortuarium voor een autopsie. Er is een onderzoek gaande om de omstandigheden van het drama op te helderen.
Wedstrijd Marokko-Angola: om hoe laat en op welke zenders?
Marokkanen nemen Achraf Hakimi in bescherming
Groen licht voor miljardenproject luchthaven Tanger
Automobilist wint rechtszaak tegen Snelwegen van Marokko
Zeldzame superbolides van Marokkanen diaspora overspoelen Tanger
Interpol voert internationale klopjacht op Marokkaanse moordverdachte
Groen licht voor miljardenproject luchthaven Tanger
Automobilist wint rechtszaak tegen Snelwegen van Marokko
Zeldzame superbolides van Marokkanen diaspora overspoelen Tanger
Interpol voert internationale klopjacht op Marokkaanse moordverdachte
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"