Zoeken

Belgische Marokkaan had schoonbroer in auto verstopt

26 augustus 2019 - 19:40 - België

Geschreven door Fouad Badel

Een in België gevestigde Marokkaanse man is in de haven van Melilla betrapt met een illegale passagier in zijn auto, zijn schoonbroer . Hij wilde hem naar Malaga smokkelen.

De Belgische Marokkaan werd bij de politiecontrole in de haven van Melilla in het noorden van Marokko gearresteerd voor mensensmokkel.

Volgens La Informacion reisde de 36-jarige man met zijn vrouw en vier minderjarige kinderen. Zijn 34-jarige schoonbroer was onder de achterbank verstopt.

Zowel de bestuurder als zijn illegale passagier werden gearresteerd en in bewaring gesteld. Beiden zullen zich in de komende dagen voor de rechter moeten verantwoorden.

Lees meer

Belgische-Marokkaanse met 111 kilo hasj en drie kinderen in auto betrapt

Een 39-jarige Belgisch Marokkaanse vrouw zit sinds begin september vast in Frankrijk voor drugssmokkel. De vrouw werd met 111,5 kilo hasj in haar Renault Twingo betrapt.

Belgische Marokkaan doet gevaarlijke vluchtpoging bij grens Sebta

Een Marokkaan uit België heeft eerder deze week geprobeerd om de grensovergang van Sebta te forceren en zo aan een controle te ontsnappen.

Door België gezochte Marokkaan in Spanje opgepakt

Een 22-jarige Marokkaan die door de Belgische autoriteiten werd gezocht voor drugshandel, is door de Spaanse politie in Almeria gearresteerd.

Drama in Melilla : Marokkaan door schoonbroer vermoord

Een 53-jarige man is afgelopen donderdag door de politie in de Spaanse enclave Melilla gearresteerd voor de moord op zijn Marokkaanse schoonbroer.

Gezochte Belgische Marokkaan in Spanje gearresteerd

Een 35-jarige Belgische Marokkaan tegen wie Marokko een internationaal arrestatiebevel had uitgegeven, is door de politie in het zuid-Spaanse Tarifa gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team