Marokko: 54 gewonden bij busongeval
Bij een busongeval in de gemeente Ouled Youssef in de regio van Kasba Tadla zijn donderdag 54 mensen gewond geraakt. Twee slachtoffers verkeren in een kritieke toestand.
- Marokko
Een 71-jarige vrouw is begin deze week overleden na van een brug in Ait Youl in de regio van Tinghir te zijn gevallen.
Persagentschap MAP vernam van plaatselijke bronnen dat de vrouw aan een protestmars deelnam toen ze van de brug op een rotsachtige helling viel. Ze overleefde de val niet.
Het lichaam van het slachtoffer werd naar het mortuarium van het ziekenhuis van Boumalne Dades gebracht.
Vijf vrouwen werden na het ongeval onwel en naar het ziekenhuis afgevoerd. Allen zijn intussen terug thuis. De Koninklijke gendarmerie heeft een onderzoek gestart naar het dodelijk ongeval.
Lees meer
Bij een busongeval in de gemeente Ouled Youssef in de regio van Kasba Tadla zijn donderdag 54 mensen gewond geraakt. Twee slachtoffers verkeren in een kritieke toestand.
Op de nationale weg N1 tussen Mohammedia en Ain Harrouda is dinsdag een tankwagen van een brug gereden. De bestuurder raakte dodelijk gewond.
Twee Marokkanen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag in Italië om het leven gekomen na door een dronken vrouw te zijn aangereden.
Bij een ongeval tussen een bus en een grote taxi in de regio van Azilal zijn woensdagochtend drie doden en drie gewonden gevallen.
Een vrouw van rond de dertig is op woensdag van een brug in Tanger gesprongen. De vrouw belandde op het dak van een vrachtwagen. Ze overleefde val niet.