Moeder van 4 kinderen pleegt zelfmoord in Marrakech
Een vrouw is vrijdag, net voor de iftar, van een gebouw van twee verdiepingen gesprongen in de wijk Mhamed in Marrakech.
- Marokko
Een Marokkaan uit Frankrijk is zondag overleden na een val van 160 meter in Chefchaouen in het noorden van Marokko.
Volgens bronnen van Le360 was het slachtoffer met zijn gezin toen hij van een berg in Akchour naar beneden viel. Hij was op slag dood.
De gendarmerie heeft een onderzoek gestart naar het dodelijk incident. Het lichaam van het slachtoffer werd naar het mortuarium van het regionaal ziekenhuis van Chefchaouen gebracht.
Het is het derde ongeval van dit soort sinds het begin van de zomervakantie.
Lees meer
Een vrouw is vrijdag, net voor de iftar, van een gebouw van twee verdiepingen gesprongen in de wijk Mhamed in Marrakech.
Marokko heeft officieel geprotesteerd tegen het besluit van een Franse rechtbank om de crematie toe te laten van een overleden Marokkaanse onderdaan in de regio van Bordeaux.
Bij een dramatisch verkeersongeval in de regio van Chefchaouen zijn dinsdagnamiddag tien mensen omgekomen.
Nieuwe drama op Marokkaanse wegen. Bij een vreselijk ongeval op de weg tussen Ahfir en Saidia zijn zaterdagochtend zeven mensen van eenzelfde familie omgekomen.
Een kind van 14 jaar heeft donderdag in het Marokkaanse Chefchaouen zelfmoord gepleegd.