Officieel: Ramadan begint op zaterdag 25 april in Marokko
De maand Ramadan zal dit jaar in Marokko op zaterdag 25 april beginnen. Dat bevestigt het ministerie van Habous en Islamitische zaken in een verklaring.
- Marokko
De maand Ramadan begint op zaterdag 27 mei 2017 in Marokko. Dat meldt het ministerie van Islamitische zaken vanavond.
Het ministerie geeft in een verklaring aan dat de maansikkel die de maand Ramadan 1438 aankondigt vanavond werd gezien.
Ramadan duurt tussen 29 en 30 dagen en is de negende maand van de Islamitische kalender. Vasten tijdens Ramadan is één van de vijf zuilen van de Islam met de geloofsbelijdenis, het gebed, het geven van aalmoezen en de bedevaart.
Het einde van de vastenmaand wordt rond 27 juni verwacht. Die dag vieren de moslims Eid Al Fitr of het Suikerfeest.
Bladna.nl wenst jullie allen Ramadan Mubarak
Lees meer
De maand Ramadan zal dit jaar in Marokko op zaterdag 25 april beginnen. Dat bevestigt het ministerie van Habous en Islamitische zaken in een verklaring.
Vandaag is de laatste dag van de Ramadan in Nederland. Morgen, zondag 25 juni 2017, vieren moslims Eid al-fitr of het Suikerfeest.
De maand Ramadan zal dit jaar in Marokko op dinsdag 7 mei beginnen. Dat bevestigt het ministerie van Habous en Islamitische zaken in een verklaring.
De maand Ramadan begint morgen, donderdag 17 mei, in Marokko. Dat heeft het ministerie van Habous en Islamitische zaken vanavond bevestigd.
Marokko heeft de begindatum van de Ramadan zondagavond bevestigd. Voor Marokkanen begint het vasten morgen, dinsdag 7 juni. Dat meldt het ministerie van Islamzaken vanavond.