Zoeken

Bedelaarster koopt baby voor 500 dirham in Sidi Slimane

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De politie in Sidi Slimane heeft onlangs vijf mensen gearresteerd voor kinderhandel. Aan het hoofd van het groepje stond een alleenstaande moeder, die net een baby voor 500 dirham had gekocht.

De vrouw, professionele bedelaarster volgens Akhbar Al Yaoum, misbruikte haar eigen kinderen voor haar bedelactiviteiten. De zaak kwam uit toen ze aan haar buren vroeg of ze een kind wilden kopen.

Het nieuws ging als een lopen vuurtje in Sidi Slimane, waarop de politie een onderzoek startte naar de vrouw. Daaruit bleek dat ze haar drie kinderen én een baby die ze net had gekocht, uitbuitte.

Tijdens haar verhoor bekende de vrouw dat ze de baby had gekocht van een alleenstaande vrouw die net bevallen was. Ze werd dezelfde dag, samen met twee medeplichtigen, in hechtenis genomen.

De vrouw zou meerdere malen kinderen hebben gekocht, die ze, wanneer ze te groot waren, gewoon op straat zette.

Lees meer

Moeder uit Nador gooit baby bij vuilnis in Melilla

Abdelmalek Berkani, regeringsafgevaardigde in Melilla, liet begin deze week weten dat een Marokkaanse vrouw haar pasgeboren baby had achtergelaten op een stortplaats.

Nador heropent zaak gestolen baby’s uit jaren ’80

Het parket heeft aan de politie gevraagd een onderzoek in te stellen naar elf gestolen baby’s. De kinderen werden tussen 1978 en 1985 aan families in Melilla en Spanje...

Opnieuw vierling geboren in Settat

Een 24-jarige vrouw is zondagavond van een vierling bevallen in het Hassan II ziekenhuis te Settat.

Marokkaan gearresteerd na dubbel huwelijk met zussen

Een 50-jarige Marokkaan is op maandag gearresteerd in de regio van El Jadida, omdat hij met twee zussen was getrouwd.

Baby te koop voor 500 dirham in Marokko

Drie leden van eenzelfde familie werden in de Marokkaanse stad Sefrou gearresteerd omdat ze hun baby te koop hadden aangeboden aan 500 dirham.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team