Zoeken

Bedelaarster koopt baby voor 500 dirham in Sidi Slimane

7 mei 2013 - 22:12 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De politie in Sidi Slimane heeft onlangs vijf mensen gearresteerd voor kinderhandel. Aan het hoofd van het groepje stond een alleenstaande moeder, die net een baby voor 500 dirham had gekocht.

De vrouw, professionele bedelaarster volgens Akhbar Al Yaoum, misbruikte haar eigen kinderen voor haar bedelactiviteiten. De zaak kwam uit toen ze aan haar buren vroeg of ze een kind wilden kopen.

Het nieuws ging als een lopen vuurtje in Sidi Slimane, waarop de politie een onderzoek startte naar de vrouw. Daaruit bleek dat ze haar drie kinderen én een baby die ze net had gekocht, uitbuitte.

Tijdens haar verhoor bekende de vrouw dat ze de baby had gekocht van een alleenstaande vrouw die net bevallen was. Ze werd dezelfde dag, samen met twee medeplichtigen, in hechtenis genomen.

De vrouw zou meerdere malen kinderen hebben gekocht, die ze, wanneer ze te groot waren, gewoon op straat zette.

Lees meer

Apothekeres gooit dochter van balkon in Casablanca

Een vrouw heeft zondag haar 7-jarige dochter van het balkon gegooid in de wijk Sidi Maarouf te Casablanca.

Nador heropent zaak gestolen baby’s uit jaren ’80

Het parket heeft aan de politie gevraagd een onderzoek in te stellen naar elf gestolen baby’s. De kinderen werden tussen 1978 en 1985 aan families in Melilla en Spanje...

Babysterfte in Marokko te hoog

Door gebrek aan controle en kennis sterven jaarlijks 14.000 baby’s rond de geboorte in Marokko. Op 600.000 geboorten komen ook nog 24.000 kinderen met een handicap ter wereld.

Vrouw in Casablanca laat baby achter in auto om shisha te roken

Eind vorige week heeft de politie in Casablanca een aantal shishabars gesloten. Een van de klanten had haar baby in de auto gelaten om een shisha te gaan roken.

Baby te koop voor 500 dirham in Marokko

Drie leden van eenzelfde familie werden in de Marokkaanse stad Sefrou gearresteerd omdat ze hun baby te koop hadden aangeboden aan 500 dirham.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team