6 mei 2023 , 19:00 - Saïd Amraoui - Sport
Michael Jordan was deze week op bezoek in Marrakech. De Amerikaanse basketballegende is gezien in verschillende etablissementen in de rode stad.
Als liefhebber van kunst en cultuur bezocht de voormalige NBA-ster Dar El Bacha, het Museum van de Convergenties in Marrakech. "We hadden het genoegen om de Amerikaanse basketballegende Michael Jordan te ontvangen in het Museum van de Convergenties, die blij was met zijn bezoek aan het museum en zijn collectie waardeerde", schreef het museum op zijn Instagram-account, vergezeld van twee foto’s van Michael Jordan.
Lees ook: Kylian Mbappé brengt vakantie door in Marrakech
De Amerikaanse sporter bezocht ook Bacha Coffee, een culturele hotspot gelegen in Dar El Bacha. Op 60-jarige leeftijd wordt Michael Jordan beschouwd als een van de grootste kampioenen aller tijden. De man die bekend staat als Air Jordan heeft een indrukwekkend palmares. Hij heeft onder meer zes keer het NBA-kampioenschap gewonnen met de Chicago Bulls.
Geen boten tussen Marokko en Spanje, te gevaarlijk door storm
WK 2026: 5 miljoen tickets in dag verkocht, Brazilië-Marokko op één na meest gewild
Zware kritiek op Marokko: de sociale tol van de Afrika Cup
Royal Air Maroc lanceert negen nieuwe routes
Afrika Cup: elk team krijgt eigen vijfsterrenhotel, Marokko breekt met traditie
Schaduw ’Groot-Marokko’ jaagt Spanje angst aan
WK 2026: 5 miljoen tickets in dag verkocht, Brazilië-Marokko op één na meest gewild
Zware kritiek op Marokko: de sociale tol van de Afrika Cup
Afrika Cup: elk team krijgt eigen vijfsterrenhotel, Marokko breekt met traditie
Arab Cup: Marokko kent finale-tegenstander, Saoedi-Arabië uitgeschakeld
Marokko lanceert plan voor "gezamenlijke voetbalcompetitie" Afrika-Europa
Marokko walst over Verenigde Arabische Emiraten, gaat naar finale
Marokko-Verenigde Arabische Emiraten: tijd en zenders Arab Cup-halve finale
Arab Cup: Hamdallah terug, Sektoui en Olăroiu starten strijd voor halve finale