19 maart 2024 - 18:00 - Marokko
Twee verdachten met een zwaar crimineel verleden zijn in M’diq bij Tetouan gearresteerd op verdenking van een overval op een geldtransferbureau in Al Hoceima.
Zaterdagavond arresteerden agenten van de gerechtelijke politie van Tetouan, in samenwerking met hun collega’s van Al Hoceima, de twee verdachten in de nabijheid van de plaats van delict. De overval had diezelfde dag plaatsgevonden in een geldtransferbureau in Al Hoceima, waarbij een aanzienlijk geldbedrag uit de kluis werd gestolen.
Lees ook: Lee Murray spreekt na 17 jaar voor het eerst over Kent-overval
Na gedegen opsporingswerk werden de twee mannen geïdentificeerd en gearresteerd. Bij huiszoeking werden kledingstukken en handschoenen aangetroffen die de verdachten vermoedelijk tijdens de overval droegen. Of de buit ook werd teruggevonden wordt niet bevestigd.
Lees ook: Mysterie rond bedrijfsoverval in Tetouan
Beiden werden in bewaring genomen en verhoord door de gerechtelijke politie van Al Hoceima onder toezicht van het Openbaar Ministerie. Het onderzoek loopt nog.
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)