5 maart 2014 - 22:15 - Sport
Badr Hari heeft besloten om in hoger beroep te gaan tegen zijn veroordeling. Dat liet zijn advocate Bénédicte Ficq woensdag weten.
"Mijn cliënt is het oneens met alle beslissingen die de rechtbank heeft genomen", aldus Ficq in een verklaring aan het ANP.
Badr Hari was op vrijdag 21 februari door de rechtbank in Amsterdam veroordeeld tot anderhalf jaar gevangenisstraf, waarvan een half jaar voorwaardelijk.
Doordat de 29-jarige kickbokser reeds 8 maanden in voorarrest heeft gezeten, moet hij nog maar vier maanden uitzitten.
Het Openbaar Ministerie had kort na de uitspraak van de rechtbank aangekondigd in hoger beroep te gaan. Hierdoor moet Badr Hari nog niet naar de gevangenis. Hij mag het hoger beroep vrij afwachten omdat hij voor zijn proces ook van een voorwaardelijke vrijlating genoot.
Badr Hari stond terecht voor acht geweldsdelicten. Hij werd veroordeeld voor de mishandeling van Everink en het gebruik van geweld in club Air, club Bling en Cooldown Café. Ook de aanrijding van een vrouw in de Albert Cuypstraat is bewezen.
"Marokkaan weet wat gezond is, maar doet er te weinig mee"
Grens Marokko: gezin had kinderen én 137 kilo hasj in bagage
Marokko maakt luchthavens Noord-Marokko klaar
Marokko koopt zelfmoorddrones van Israël
De harde les van een soloreis in Marokko: toeriste deelt verhaal
"Allah is lesbian": Ibtissame Lachgar cel in
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug
Marokko strijdt om supertalent Ayyoub Bouaddi
Achraf Hakimi reageert voor het eerst op beschuldiging van verkrachting
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia: om hoe laat en op welke zender?