5 maart 2014 - 22:15 - Sport
Badr Hari heeft besloten om in hoger beroep te gaan tegen zijn veroordeling. Dat liet zijn advocate Bénédicte Ficq woensdag weten.
"Mijn cliënt is het oneens met alle beslissingen die de rechtbank heeft genomen", aldus Ficq in een verklaring aan het ANP.
Badr Hari was op vrijdag 21 februari door de rechtbank in Amsterdam veroordeeld tot anderhalf jaar gevangenisstraf, waarvan een half jaar voorwaardelijk.
Doordat de 29-jarige kickbokser reeds 8 maanden in voorarrest heeft gezeten, moet hij nog maar vier maanden uitzitten.
Het Openbaar Ministerie had kort na de uitspraak van de rechtbank aangekondigd in hoger beroep te gaan. Hierdoor moet Badr Hari nog niet naar de gevangenis. Hij mag het hoger beroep vrij afwachten omdat hij voor zijn proces ook van een voorwaardelijke vrijlating genoot.
Badr Hari stond terecht voor acht geweldsdelicten. Hij werd veroordeeld voor de mishandeling van Everink en het gebruik van geweld in club Air, club Bling en Cooldown Café. Ook de aanrijding van een vrouw in de Albert Cuypstraat is bewezen.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko