4 november 2013 - 17:09 - Sport
Badr Hari liet zondagavond via Twitter weten dat hij zijn moeder een Lamborghini cadeau heeft gedaan. De bolide kost maar liefst 180.000 euro.
"Ik had mijn moeder een auto beloofd als ik een beetje ouder en een beetje rijker zou zijn. Zo mama, hier is ie dan, veel plezier ermee" schreef Badr Hari.
Bij zijn tweet plaatste de kickbokser een foto van de bolide met een gesluierde vrouw erin. Of het zijn moeder is, is niet duidelijk.
Badr Hari stond in oktober terecht voor een aantal geweldsdelicten. Het vonnis wordt in januari verwacht.
Op 8 november stapt de Marokkaanse kickbokser terug in de ring, voor een gevecht tegen de Rus Alexey Ignashov in Moskou.
Update
Volgens Nederlandse media haalde Badr Hari een grap uit met zijn bericht. Badr Hari’s broer Yassine, had een jaar geleden namelijk een foto van zichzelf in dezelfde Lamborghini Aventador op Facebook geplaatst.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten