10 juli 2015 - 19:30 - Marokko
In het Marokkaanse Safi is afgelopen zondag een baby in de toiletten van een moskee gevonden.
Het meisje werd door moskeegangers net voor het Al Asr gebed in de Sounna moskee ontdekt.
Volgens Marokkaanse media is het kindje vier maanden oud. De politie werd gewaarschuwd en het meisje werd naar het Mohammed V ziekenhuis in Safi gebracht.
De politie heeft een onderzoek gestart en probeert de moeder van het meisje te identificeren. Over de toestand van het kind wordt geen informatie gegeven.
Lees meer
Voorbijgangers hebben afgelopen vrijdag een pasgeboren baby gevonden op een markt in het Marokkaanse Marrakech.
In het Ibn Roshd ziekenhuis in Casablanca is begin deze week een dode baby gevonden in een toilet. Het kindje werd door een kuisvrouw in een vuilbak ontdekt.
In het zuid-Marokkaanse Agadir heeft een man eerder deze week een gruwelijke vondst gedaan. Hij ontdekte het lichaam van een pasgeboren baby bij een stortplaats.
Bewoners van een dorpje in de regio van Taroudant werden eerder deze week verrast door de kreten van een baby. Het kind was in een doos langs de weg achtergelaten.
In het Marokkaanse Safi hebben enkele mensen een baby in een kartonnen doos bij het vuil gevonden. Het kindje leefde nog toen het werd gevonden. Video!
De Hassan II moskee in Casablanca staat in de top 10 van mooiste moskeeën ter wereld. De moskee heeft bovendien de hoogste minaret ter wereld.
In het dorpje Chtouka op enkele kilometers van Agadir is dinsdagochtend een baby op straat gevonden.
In Casablanca is woensdag het levenloos lichaampje van een baby in een vuilbak gevonden door mensen die vuilnis sorteerden.
Duizenden mensen bezochten gisteren de Hassan II moskee in Casablanca ter gelegenheid van Lailat-ul-Qadr, 27e nacht van Ramadan. De avond verliep echter niet zoals gepland.
Het lichaam van een pasgeboren baby is donderdagochtend in een vuilcontainer in Casablanca gevonden.