Zoeken

Autofabrikant Magna investeert 100 miljoen in Kenitra

25 april 2019 - 17:40 - Economie

Geschreven door Laila A.

De Canadese autotoeleverancier Magna heeft de bouw gelanceerd van een nieuwe fabriek in het Marokkaanse Kenitra.

Magna is gespecialiseerd in de fabricatie van autospiegels. De opening staat in 2020 gepland. De groep zal onder meer de nieuwe fabriek leveren van de Franse autofabrikant Peugeot die dit jaar nog open moet.

De fabriek zal een totale investering van 100 miljoen dirham vergen en zal ruim 6000 m² beslaan. Magna zal 275 mensen aanwerven voor de fabriek in Kenitra.

De Canadese groep vestigde zich begin dit jaar al in Marokko en heeft zijn hoofdkwartier in de Atlantic Free Zone in Tanger.

Lees meer

Marokko: Koning Mohammed VI huldigt nieuwe fabriek Peugeot in

De nieuwe fabriek van de Franse autofabrikant PSA (Peugeot-Citroën) is donderdag door Koning Mohammed VI in Kenitra ingehuldigd.

Canadese Bombardier verlaat Marokko en verkoopt fabriek in Casablanca

Bombardier Aviations verlaat Marokko. De Canadese vliegtuigbouwer heeft besloten om de fabrieken in Belast en Casablanca te sluiten.

Fabriek Peugeot Kenitra gaat productie verhogen

Franse autofabrikant PSA gaat vanaf september dit jaar de productie in de fabriek in Kenitra verdubbelen.

Marokko: Peugeot gaat 2370 ingenieurs en technici aanwerven

De Franse autofabrikant PSA zal in de loop van het jaar zijn nieuwe fabriek in Kenitra openen en zal 2370 ingenieurs en gespecialiseerde technici in dienst nemen.

Duitse Prettl opent fabriek in Tanger, 800 nieuwe banen

Autofabrikanten blijven massaal in Marokko investeren. Nieuw bewijs daarvan is de inhuldiging deze week van een fabriek van de Duitse groep Prettl in Tanger.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team