Atlas Leeuwen krijgen 500.000 dollar van Afrikaanse voetbalbond
De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat 500.000 dollar ontvangen van de Afrikaanse voetbalbond als steun voor de deelname van de Atlas Leeuwen aan het WK-2018 in Rusland.
- Sport
Arsène Wenger gelooft in de kansen van Marokko op het WK in Rusland. Volgens de bekende coach van Arsenal kan Marokko zelfs "de verrassing" worden op het WK-2018.
De Atlas Leeuwen "kunnen DE verrassing van dit wereldkampioenschap worden: ze hebben niets te verliezen, staan niet onder druk als favoriet en plaatsen zich op een overtuigende manier dankzij Hervé Renard die nu genoeg ervaring heeft als coach van Afrikaanse selecties.", aldus Arsène Wenger in een verklaring aan BeIn Sport.
Volgens Wenger heeft Marokko ook "heel goede spelers op alle posities". "Volgens mij hebben ze een technisch niveau dat lastig kan worden voor teams zoals Spanje die de gewoonte hebben om hun tegenstanders technisch te overtreffen. Ze kunnen een kwaliteitsvoetbal produceren zoals die van de Spanjaarden, technisch gesproken".
Lees meer
De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat 500.000 dollar ontvangen van de Afrikaanse voetbalbond als steun voor de deelname van de Atlas Leeuwen aan het WK-2018 in Rusland.
Mohsine Moutouali heeft op de vele ophef rond zijn uitspraken over bondscoach Hervé Renard gereageerd.
Goed nieuws voor de Atlas Leeuwen. De spelers zullen hun vrouwen en kinderen naar Rusland mogen meenemen voor het WK-2018 in juni volgend jaar.
Hervé Renard heeft besloten om geen aangifte van laster te doen tegen Mohcine Moutouali. De voormalige speler van Raja Casablanca beschuldigde de bondscoach enkele dagen...
De Marokkaanse voetbalbond FRMF heeft een budget van 20 miljoen dirham vrijgegeven om de Atlas Leeuwen voor te bereiden op het WK-2018 in Rusland.