6 december 2017 - 18:20 - Sport
Goed nieuws voor de Atlas Leeuwen. De spelers zullen hun vrouwen en kinderen naar Rusland mogen meenemen voor het WK-2018 in juni volgend jaar.
Het besluit werd nog niet officieel gemaakt maar volgens Al Massae heeft bondscoach Hervé Renard daarover met voetbalbondbaas Fouzi Lekjaa gesproken. Het idee zou van Mehdi Benatia komen.
Het doel is dat de Atlas Leeuwen tijdens het WK hun geliefden kunnen zien en hen in staat stellen om dicht bij hun families te zijn. Een deel van het hotel waar de Marokkaanse spelers zullen verblijven zal voor hun gezinnen worden geboekt.
Het verzoek is geen gewone gril van de Atlas Leeuwen. Andere teams zoals Frankrijk of Duitsland laten de vrouwen en kinderen van hun spelers altijd meekomen tijdens internationale competities.
Banken Marokko "plegen misbruik"
Marokko kiest voor Russische technologie
Marokkaan vrijgelaten na miljoenenroof in Duitsland: "Onvoldoende bewijs"
"Dit had ik nooit verwacht": Britse influencer in shock na trip in Marokko
Onschuldig Marokkaans gezin opgeofferd voor rust in Urk
Noussair Mazraoui: "Ik heb veel geleerd"
Noussair Mazraoui: "Ik heb veel geleerd"
Marokkaans elftal wacht op Hakim Ziyech
Sofiane Boufal reageert op berichten over zijn moeder
Anwar El Ghazi in Qatar tijdens aanval Israël: "Wordt wakker!"
Gevallen talent Kays Ruiz-Atil: "Ik verdien een tweede kans"
Marokko test krachten tegen WK-deelnemer in Tanger
Familievete over schaap leidt tot moord in Tetouan
Marokkaans Nederlandse Israe vecht om wereldtitel