5 augustus 2021 - 17:00 - Marokko
De politie heeft in Casablanca drie verdachten gearresteerd wegens het bezit van explosieve materialen gebruikt voor de vervaardiging van rookbommen en vuurwerk.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd een onderzoek naar de drie verdachten ingesteld na een brand in een onbewoond appartement in de zone Al Azhar, in de wijk Sidi Bernoussi in Casablanca.
Onderzoek toonde aan dat de brand was veroorzaakt door een grote hoeveelheid explosieve materialen die in het appartement werden bewaard. Het appartement is eigendom van de drie verdachten, waarvan twee minderjarigen. Alle drie zijn lid van de supportersvereniging van een voetbalclub in de Marokkaanse metropool.
Tijdens een huiszoeking bij één van de arrestanten werden kaliumnitraat, bleekmiddel, een kleine gasfles, 67 pakjes explosieven, 33 lege pakjes die gebruikt worden bij de vervaardiging en verpakking van zelfgemaakte rookbommen en vuurwerk, aldus de DGSN.
De drie verdachten werden in een kliniek gearresteerd. Ze waren er zelf naartoe gegaan om hun brandwonden te laten verzorgen.
Israël gaat Marokkaanse Sahara erkenen
Makers Mocro Maffia kondigen slotseizoen aan (teaser)
Hakim Ziyech op weg naar een gouden ballingschap in Saoedi-Arabië?
Rapper Morad riskeert 6 jaar gevangenisstraf
Klachten: Royal Air Maroc in top 3 in Canada
Marokkaan Asraf Beno grote favoriet in Spaanse Survivors
Israël gaat Marokkaanse Sahara erkenen
Marokko weer op de rails met sterke groei toerisme
Eid ul-Adha in Marokko: 500 tot 1000 dirham meer per schaap
Marokko: proces van start tegen bankier die er vandoor ging met geld klanten
David Govrin, geschorst wegens "ernstige handelingen", terug naar Rabat?
Concert Booba in Casablanca verboden
Eid ul-Adha in Marokko: ruim 5 miljoen schapen geregistreerd
Eerbetoon van Koning Mohammed VI aan Mohamed Moatassim