Hotels Cristiano Ronaldo in Marrakech openen in 2020
De twee hotels die de aanvaller van Juventus Turijn, Cristiano Ronaldo, in Marrakech wil openen, zullen naar verwachting in 2020 hun eerste klanten ontvangen.
31 mei 2019 - 11:30 - Economie
Aparthotels Adagio heeft Marokko gekozen om een allereerste hotel in Noord-Afrika te openen. De hotelketen kondigt in een verklaring de opening aan van een hotel in Casablanca.
De groep wil, net zoals meerdere andere internationale hotelketens, vanuit de economische hoofdstad van Marokko "andere markten buiten Europa en Frankrijk veroveren".
Het Aparthotel Adagio Casablanca City Center is een viersterren hotel dat "comfort, een panoramisch uitzicht op de daken van de stad en een restaurant met een ruime keuze aan lokale gerechten" aanbiedt.
De keten zal tegen eind dit jaar ruim 13.000 appartementen in dertien landen in de wereld bezitten. Na Marokko wil Aparthotels Adiago hotels openen in Djedda in Saoedi-Arabië en in het Qatarese Doha.
Lees meer
De twee hotels die de aanvaller van Juventus Turijn, Cristiano Ronaldo, in Marrakech wil openen, zullen naar verwachting in 2020 hun eerste klanten ontvangen.
Hotelketen Radisson Blu blijft zich uitbreiden in Marokko met de opening van een nieuw hotel in Casablanca volgend jaar. De groep heeft reeds een hotel in Marrakech.
De Japanse autotoeleverancier Kasai Kogyo gaat een vestiging openen in de logistieke hub Tanger Automotive City in het noorden van Marokko.
Cristiano Ronaldo was in de afgelopen dagen in Marrakech om uit te rusten. Hij maakte van de gelegenheid gebruik om zijn nieuw hotel in de rode stad te bezoeken. De Pestana CR7...
Hotelketen Barceló heeft de overname aangekondigd van een hotel in Marrakech voor een bedrag van 35 miljoen euro.