6 augustus 2018 - 11:51 - Sport
Anouar Kali heeft een driejarig contract getekend met NAC Breda. De middenvelder van Marokkaanse afkomst vertrekt van FC Utrecht.
NAC presenteerde Anouar Kali zaterdag officieel. De 27-jarige verdedigende middenvelder stond nog voor een jaar onder contract in Utrecht. Over het bedrag dat Breda voor hem betaalde wordt niets vermeld.
"Anouar is met zijn ervaring en specifieke kwaliteiten de perfecte toevoeging aan het huidige middenveld. Met zijn techniek en natuurlijk inzicht is hij als geen ander in staat om het spel te verdelen en balans in het elftal aan te brengen. Ook qua persoonlijkheid brengt hij iets extra’s. Hij heeft een scherp randje en schroomt niet om de grens op te zoeken. Ik denk dat hij daarom goed past bij NAC en het type speler is dat goed in de smaak gaat vallen bij ons publiek.", zegt technisch directeur Hans Smulders over de komst van de middenvelder.
Anouar Kali reageerde verheugd op zijn transfer. "Het is top dat ik voor drie jaar heb mogen tekenen bij deze club. Er wordt van mij verwacht dat ik met mijn voetballende vermogen en ervaring het team op sleeptouw neem en altijd voorop ga in de strijd. (...) Ik heb er ontzettend veel zin in."
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten