Zoeken

Facebook-groep eist annulering Mawazine festival

14 maart 2011 - 23:34 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

Een nieuwe groep die zichzelf "de nationale campagne voor de annulering van Mawazine festival" heeft benoemt, werd onlangs gecreëerd op Facebook. De beweging die al meer dan 5000 leden telt eist de annulering van de tiende editie van Mawazine festival, gepland van 20 tot 28 mei in Rabat.

De leden vragen aan de organisatoren van Mawazine, te voorkomen dat hun kinderen in de criminaliteit vallen die volgens hen wordt aangemoedigd door het festival.

Verschillende stemmen in die richting werden al gehoord tijdens de betogingen van 20 februari, waarin o.a. het vertrek van Mounir Majidi, voorzitter van Marokko Cultuur die de festival organiseert, werd gevraagd.

Marokko Cultuur bevestigd in ieder geval dat het festival zal doorgaan en dat een aantal maatregelen reeds zijn getroffen voor meer transparantie over het budget van Mawazine festival.

Lees meer

Beyonce op Mawazine festival 2013

De Amerikaanse R&B zangeres Beyonce, zal in Marokko zijn voor het 12e Mawazine festival, in mei in Rabat.

Nelly Furtado toch niet naar Marokko

Nelly Furtado heeft haar deelname aan de Mawazine festival 2011 geannuleerd. De Canadese zangeres moest zaterdag 21 mei een concert geven op de OLM Souissi scène te Rabat.

Mawazine: Quincy Jones kreeg prijs Abdelwahab Doukkali

Quincy Jones besefte toen hij terug thuis in New York in de Verenigde Staten was na zijn trip in Marokko waar hij deelnam aan het Mawazine festival, dat de prijs die hem werd...

2,5 miljoen mensen op Mawazine festival

Bijna 2,5 miljoen mensen woonden de tiende editie bij van "Mawazine Rhythms of the World" tussen 20 en 28 mei te Rabat volgens de organisatoren.

Shakira geeft gratis concert in Rabat

Shakira heeft op haar website haar deelneming aan de volgende editie van Mawazine festival in Rabat, waarbij ze een concert zal geven op 28 mei, aangekondigd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team