Zoeken

Amsterdammer van het jaar is Marokkaan

16 januari 2012 - 08:57 - Nederland

Geschreven door Laila A.

Mohamed Taha El Idrissi, Nederlander van Marokkaanse afkomst, werd zondag verkozen tot Amsterdammer van het jaar.

Mohamed had in februari 2011 twee mensen uit het water gered in Osdorp, Amsterdam. Beiden overleefden maar hebben nooit Mohamed bedankt, die achterbleef met longproblemen en 370 euro ziekenhuiskosten.

De zaak maakte grote ophef in Amsterdam waar het geld om de dokterskosten te betalen uiteindelijk werd verzameld dankzij spontane giften.

Volgens Het Parool dat de prijs aan Mohamed heeft uitgereikt in de Stadsschouwburg tijdens het Gala van de "Amsterdammer van het Jaar", kreeg de Marokkaan 18% van de 14.500 stemmen.

Lees meer

Marokkaan opgepakt voor moord in Sebta

Mohamed A., een Marokkaan wonende te Ceuta, werd dinsdag opgepakt voor moord. De man wordt ervan beschuldigd de Spaanse Laura Gutierrez, 24, te hebben geslagen en gewurgd.

Mohamed El Ghazi overleeft schok van 30.000 volt

Een in Spanje wonende Marokkaan van 25, overleefde vorige week een elektrische schok van 30.000 volt in een verlaten fabriek van Bilbao.

Mohamed Ouzzine

Mohamed Ouzzine was de Marokkaanse minister van Jeugd en Sport van januari 2012 tot januari 2015.

Marokkaan slachtoffer schietpartij in Amsterdam

De 26-jarige Souhail werd in de nacht van zaterdag op zondag op een dancefeest in Amsterdam neergeschoten. De jongeman van Marokkaanse afkomst overleed kort na de schietpartij...

Marokkaan sterft na ruzie met vriendin in Utrecht

Een jongeman van Marokkaanse afkomst, 25, is in de nacht van zaterdag op zondag overleden na een val van de trap van een hotel in Utrecht, Nederland.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team