Zoeken

Amerikaan dood door mijnexplosie in Zuid-Marokko

27 oktober 2011 - 09:00 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Een Amerikaan werd vrijdag gedood in de explosie van een landmijn in de regio van Assa, 100 km ten zuidoosten van Guelmim, in de buurt van de Marokkaans-Algerijnse grens.

Het slachtoffer werkte voor een Amerikaans bedrijf dat een terreinonderzoek uitvoert van olie en gas in de regio. Hij was aan boord van een 4x4 voertuig in de woestijn, toen hij een mijnenveld overstak, hetwelk dateerde uit de tijd van het protectoraat.

De Amerikaan was op slag dood bij de explosie van zijn auto, die sinds een paar jaren niet meer verzekerd was door het verhuuragentschap waartoe het behoort. De verantwoordelijke van dat agentschap, gevestigd in Agadir, is niet meer te vinden sinds de aankondiging van het ongeval.

Lees meer

Dood Muammar Kadhafi gevierd in Marokko

Een groot aantal Libiërs gevestigd in Marokko hebben donderdag de de dood van Moammar Khadafi gevierd door claxonerend aan boord van hun auto’s Rabat rond te rijden.

FBI onderzoekt moord op Amerikaan in Casablanca

Een Amerikaan werd afgelopen vrijdag dood aangetroffen in een kamer van hotel Rania in de wijk Anakhil te Casablanca. De man verbleef er al voor meerdere dagen.

Dood Franse backpackster in Zagora

Een Franse backpackster die samen met een groep toeristen het meer Iriki bezocht, 80 km ten westen van M’hamid El Ghizlane, provincie Zagora, overleed bij een val vrijdagochtend.

Eén dode bij mijnexplosie in Zuid-Marokko

Een 24-jarige Marokkaan is omgekomen in een mijnexplosie op maandag in Amghala, ten zuiden van Smara.

Wegenoorlog, een eindeloos verhaal in Marokko

Drie mensen kwamen om en vier anderen raakten ernstig gewond woensdag, bij een botsing tussen een auto en een bestelwagen nabij Tanger, op de nationale weg N2 die leidt naar...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team