Zoeken

Amerika doneert medisch materieel aan Marokko

30 april 2020 - 17:20 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

De Verenigde Staten hebben via hun ambassade in Marokko, beschermend medisch materieel aan het koninkrijk gedoneerd.

Volgens een verklaring van de ambassade in Marokko werd het materieel dinsdag aan het personeel van het laboratorium van het Nationaal Instituut van Rabat gedoneerd.

De levering van de beschermende kleding, handschoenen en maskers werd door de Defense Threat Reduction Agency (DTRA) verzorgd.

De donatie is onderdeel van de uitstekende samenwerking tussen de Marokkaanse regering en de DTRA, aldus de ambassade. Marokko werkt al ruim 7 jaar samen met het Amerikaans agentschap.

David T. Fisher, ambassadeur van de Verenigde Staten in Marokko, noemt de donatie "een concreet voorbeeld van de gemeenschappelijke belangen van Marokko en de VS".

Lees meer

Marokko koopt liever wapens in de Verenigde Staten

Marokko koopt steeds minder materieel militair aan Frankrijk en geeft al enige tijd de voorkeur aan wapens en materieel uit de Verenigde Staten.

Abu Azaitar doneert medisch materieel voor coronabestrijding (video)

Abu Azaitar heeft zijn bijdrage willen leveren in de strijd tegen de coronavirus epidemie in Marokko. De MMA-vechter heeft in die zin medisch materieel gedoneerd.

China steunt Marokko met medisch materieel

China heeft opnieuw medisch materieel naar Marokko gestuurd om het koninkrijk te helpen in de strijd tegen de coronavirus epidemie.

Verenigde Staten prijzen optreden Koning Mohammed VI

Washington heeft maandag Marokko geprezen voor de medische hulp die het koninkrijk naar vijftien landen in Afrika heeft gestuurd in de strijd tegen de coronavirus pandemie.

Marokko ontvangt nieuwe donatie van China

China Development Bank heeft aan Marokko medisch materieel gedoneerd, waaronder 36 beademingstoestellen en 98.000 mondmaskers. Het is de belangrijkste donatie van de CDB aan...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team