11 april 2012 - 07:42 - Marokko
De nieuwe ambassadeurs van Marokko in Frankrijk en Saoedi-Arabië zullen binnenkort worden aangewezen, volgens bronnen van het ministerie van Buitenlandse Zaken.
De diplomatieke missies van Marokko in Parijs en Riyad zijn zo lang vacant gebleven omdat het koninkrijk profielen zoekt in overeenstemming met de betrekkingen van het land met Saoedi-Arabië en Frankrijk.
De functie van ambassadeur van Marokko in Riyad is vacant sinds het overlijden van Abdelkrim Semmar in november 2009. In Parijs is er geen ambassadeur meer sinds de benoeming van El Mostafa Sahel tot koninklijk adviseur in oktober 2011.
Hardnekkige geruchten kondigden onlangs de voormalige Staatsminister van Binnenlandse Zaken Saad Hassar aan in Parijs. De huidige protocoldirecteur bij het ministerie van Buitenlandse Zaken Abdelouahab Bellouki, zou in Riyad worden benoemd.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project