Zoeken

Ruim 100.000 Algerijnse toeristen in Marokko

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Marokko verwacht een grote toestroom van Algerijnse toeristen tijdens de zomerperiode. Ruim 100.000 Algerijnen zullen de zomervakantie in het koninkrijk doorbrengen.

De komst van een groot aantal Algerijnse toeristen zou het gevolg zijn van de recente aanslagen in Tunesië waarbij een veertigtal, voornamelijk buitenlandse toeristen, werden gedood. Tunesië is al jaren één van de populairste bestemmingen bij Algerijnse toeristen.

Het merendeel van deze toeristen wordt in Agadir verwacht volgens Ilyass Senoussi, voorzitter van het Algerijns toerismebureau.

Behalve Marokko worden ook ruim 200.000 Algerijnse toeristen deze zomer in Turkije verwacht.

Lees meer

Casablanca in top 10 populairste bestemming in Afrika en Midden-Oosten

Casablanca behoort dit jaar tot de tien meest populaire bestemmingen in Afrika en het Midden Oosten. Dat blijkt uit de nieuwe Global Destination Cities Index van MasterCard.

Groep Israëlische toeristen in Marokko gered

De Marokkaanse autoriteiten hebben 24 Israëlische toeristen in Marrakech gered. Het groepje werd verrast door regenval en werd omsingeld door water.

40% meer Algerijnse toeristen in Agadir

In Agadir doet de toeristische sector het dit jaar niet schitterend. Een gevolg van de afname van het aantal Franse, Duitse en Belgische toeristen.

Paspoort nu verplicht voor toeristen in Marokko

Toeristen mogen niet meer naar Marokko zonder paspoort. Dat heeft het ministerie van Binnenlandse zaken uit veiligheidsoverwegingen besloten.

Jonge Marokkanen mogen deze zomer niet naar Tunesië

Op verzoek van de Tunesische autoriteiten heeft Marokko deze zomer alle reizen van jonge Marokkanen naar Tunesië geannuleerd. Het besluit volgt op de recente aanslagen in het land

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team