27 december 2019 - 12:10 - Wereld
De grenzen tussen Marokko en Algerije zullen waarschijnlijk nog heel lang dichtblijven, tot grote teleurstelling van beide volkeren.
Abdelmajid Tebboune, nieuwe president van Algerije, heeft in een verklaring aan de media alle hoop op een spoedige opening van de grenzen de kop ingedrukt. Dat bericht Akhbarona.
Het pasbenoemd staatshoofd heeft ernstige kritiek geuit op Marokko. Hij beschuldigt het koninkrijk de Sahara te hebben gestolen en de buit met Mauritanië te hebben gedeeld.
Volgens Tebboune is er momenteel geen sprake van een heropening van de landgrenzen tussen de twee landen. De president oordeelt dat Marokko zich eerst bij het Algerijns volk moet verontschuldigen voor het schenden van haar eer.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval