25 oktober 2015 - 14:40 - Marokko
Zeven politiemannen werden eerder deze week in Casablanca gearresteerd op verdenking van dodelijke mishandeling na het overlijden van een in bewaring genomen man.
Volgens Assabah werd het slachtoffer een tiental dagen geleden gearresteerd. De jongeman was onder invloed van drugs en werd in bewaring genomen.
Kort na zijn arrestatie werd de man in een kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht waar hij overleed. Justitie verdenkt de agenten ervan de man dodelijk te hebben mishandeld. Een forensisch onderzoek op het lichaam bevestigde dat het slachtoffer aan zijn verwondingen was overleden.
De agenten ontkennen dat ze de man hebben mishandeld. Volgens hen handelde hij onder invloed van drugs en sloeg zelf herhaaldelijk met zijn hoofd tegen een muur.
Volgens de krant zullen de bewakingsbeelden van het politiekantoor in de komende dagen meer duidelijkheid moeten geven.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht