21 augustus 2016 - 19:40 - Marokko
De politie heeft in Agadir een hotelbediende gearresteerd op verdenking van verkrachting. Toerismeprofessionals vrezen dat de zaak een slecht imago van de stad aan buitenlandse toeristen geeft.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de verdachte afgelopen woensdag door de politie gearresteerd.
De agenten waren door de directie van het hotel gewaarschuwd nadat een buitenlandse toeriste het slachtoffer was geworden van een « seksuele daad met geweld ».
De hotelbediende werd volgens de DGSN in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.
Lees meer
De verkrachters van het tienermeisje dat enkele dagen geleden in Benguerir zelfmoord pleegde werden opnieuw gearresteerd.
De man die in de nacht van dinsdag op woensdag een Nederlandse toeriste in Fez met een scheermes had aangevallen is door de politie gearresteerd.
De politie heeft donderdag in Agadir een 56-jarige leerkracht gearresteerd voor poging tot verkrachting.
De politie heeft in een dorpje in de regio van Agadir een man gearresteerd voor de verkrachting van een verstandelijk gehandicapte jonge vrouw.
De Marokkaanse politie heeft zaterdag in Agadir een 71-jarige pedofiel gearresteerd die door de Franse autoriteiten werd gezocht.
De Spaanse politie is actief op zoek naar twee verdachten die afgelopen zondag een Marokkaanse toeriste van een grote som geld en juwelen hebben beroofd.
Een man werd zaterdag in Marokko gearresteerd voor moord en verminking van een lijk. Het politie-onderzoek werd in minder dan 24 uur tijd afgerond.
De politie van Ain Sebaa-Hay Mohammadi in Casablanca heeft zaterdagavond maar liefst 30.000 illegaal ingevoerde sloffen sigaretten en 196 pakken waterpijptabak in beslag genomen.
De politie heeft maandag in Asilah een man gearresteerd voor seksueel misbruik. Het slachtoffer is een Chinese toeriste.
De politie heeft woensdag in Casablanca een verwarde man gearresteerd die een aanslag wilde plegen.