11 juli 2024 - 22:10 - Marokko
Vakantiegangers kunnen weer volop genieten van het strand van Agadir. De autoriteiten hebben de afgelopen tijd flink ingegrepen om de regels te handhaven.
Spontane barbecues, lukraak opgezette tenten en stoelen die de openbare ruimte in beslag namen, zijn verleden tijd. De lokale autoriteiten hebben harde maatregelen genomen om de schoonheid van dit iconische stukje Agadir te behouden.
Lees ook: Door hotel geprivatiseerd strand verboden voor vakantiegangers in Marokko
Het is nu overal verboden om te koken of vuur te maken op het strand, en ook het willekeurig plaatsen van tenten en zeilen is niet meer toegestaan. Strandstoelen mogen niet langer lukraak worden neergezet door mensen die de ruimte proberen te claimen.
Lees ook: Jetski-overlast in Bouznika ondanks verbod: strandgangers in opstand
Deze initiatieven zijn met gejuich ontvangen door toeristen, vooral door Marokkanen uit het buitenland die massaal naar Agadir komen tijdens de zomervakantie.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht