25 februari 2025 , 20:30 - Mehdi Khabbouj - Sport
Algerije droomt van een derde overwinning op de Afrika Cup. Dat heeft de Algerijnse minister van Sport, Walid Sadi, bekendgemaakt tijdens een persconferentie in Algiers.
De Afrika Cup van 2025 wordt in Marokko gehouden en Algerije hoopt daar een derde titel binnen te halen. "Waarom zouden we de titel niet in Marokko kunnen winnen?", aldus Sadi.
Lees ook: Marokko onthult logo Afrika Cup, knipoog naar Algerije
Algerije won de Afrika Cup al twee keer eerder: in 1990 onder leiding van Abdelhamid Kermali en in 2019 met Djamel Belmadi als bondscoach. Belmadi verliet zijn post in januari 2024. Sadi is ervan overtuigd dat de Fennecs, zoals het Algerijns elftal wordt genoemd, opnieuw kunnen toeslaan. "De Afrika Cup is een belangrijk evenement. We moeten positief zijn", voegde hij eraan toe.
Lees ook: Algerije wil Afrika Cup 2025 in Marokko boycotten
Algerije is ingedeeld in groep E, samen met Burkina Faso, Equatoriaal-Guinea en Soedan. Als de Fennecs de eerste ronde overleven, kunnen ze hun avontuur voortzetten en hopen op de eindzege.
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht