16 mei 2019 , 17:00 - Fouad Badel - Sport
Mehdi Benatia heeft op de Qatarese zender over de komende Afrika Cup gesproken. Volgens de Marokkaanse international is de kans groot dat Marokko zich voor de tweede ronde plaats.
De aanvoerder van de Atlas Leeuwen hoopt dat Marokko de halve finale bereikt maar volgens hem zijn de favorieten Algerije, Senegal en Egypte, met name dankzij de aanwezigheid van Mohamed Salah.
"Ik kan niet zeggen dat we de Afrika Cup gaan winnen want er zijn grotere teams aanwezig die heel goed voorbereid zijn. Maar we zullen op het veld vechten om onze supporters trots te maken.", aldus de verdediger.
Ook sprak Benatia over Qatar. "Voor mij is het echt een kans om de Ramadan in een islamitisch land te kunnen doen", aldus Benatia, met name omdat iedereen vast en de trainingen ’s nachts plaatsvinden.
Tanden praten: Zó leefde de reuzen-baviaan in Marokko
Nador: 1,4 miljard dirham aan Marchica Med-projecten van start
Bus en vrachtwagen botsen in Marokko, meerdere slachtoffers
Marokkaanse justitie eist confrontatie in zaak Jonathan Harroch
Big Brother in de medina: Marrakech vol camera’s met gezichtsherkenning
Politie Tetouan onderschept 12 kilo cocaïne!
Marokkaanse Ghizlane Chebbak schrijft geschiedenis in Top 100
Lamine Yamal: "Marokko is ook mijn land!"
WK 2026: zo hoog schat de supercomputer Marokko in
Marokko A’ arriveert in Qatar als topfavoriet voor Arab Cup
Marokko vecht tegen de klok: omgeving stadion Agadir lijkt woestijn
Afrika Cup 2025: Marokko-Algerije rivaliteit bereikt kookpunt
Zorgen nemen toe bij Marokkaans elftal vlak voor Afrika cup
Lamine Yamal: hoe Marokko de strijd tegen Spanje verloor