Marokko plaatst zich voor African Championship of Nations 2016
Het lokaal elftal van Marokko plaatste zich donderdagavond in Tunis voor het CHAN-2016. De Atlas Leeuwen versloegen Libië in de kwalificatiereeks met 4-0.
26 januari 2016 - 13:00 - Sport
De Marokkaanse voetbalbond heeft woedend gereageerd op de vroege uitschakeling van Marokko in het African Championship of Nations 2016 in Rwanda.
Volgens Medi1TV heeft de voetbalbond besloten om geen privé-vliegtuig zoals was voorzien, naar Rwanda te sturen om de spelers op te halen.
Het lokaal elftal zal er als gevolg ruim 23 uur over doen om van Kigali naar Casablanca te vliegen. De spelers vertrekken dinsdag vanuit Kigali naar Doha in Qatar, waar ze 7 uur op een vlucht naar Casablanca zullen moeten wachten.
Voor de heenreis had de voetbalbond voor het nationaal elftal een luxueus toestel gereserveerd tussen Marrakech en Kigali.
Marokko werd zondagavond uitgeschakeld ondanks een overwinning met 4-1 tegen gastland Rwanda. Marokko speelde een eerste wedstrijd tegen Gabon gelijk (0-0) en verloor een tweede wedstrijd tegen Ivoorkust (0-1). Het elftal mocht met slechts 4 punten niet door naar de volgende ronde.
Lees meer
Het lokaal elftal van Marokko plaatste zich donderdagavond in Tunis voor het CHAN-2016. De Atlas Leeuwen versloegen Libië in de kwalificatiereeks met 4-0.
Marokko heeft woensdagavond een CHAN-2016 wedstrijd tegen Ivoorkust verloren. De Atlas Leeuwen maken steeds minder kans om naar de volgende ronde te gaan.
De Afrikaanse voetbalbond heeft de groepen voor het CHAN-2016 in Rwanda bekendgemaakt. Marokko zit in groep A samen met gastland Rwanda, Gabon en Ivoorkust.
De overwinning van Marokko in de finale van de African Championship of Nations 2018 was een meevaller voor Marokkaanse televisiezenders die de wedstrijd hebben uitgezonden.
Marokko neemt van 16 januari tot 7 februari deel aan het African Championship of Nations 2016 in Rwanda. Coach Mhamed Fakhir heeft eerder deze week een voorselectie van 28...