23 oktober 2015 , 16:45 - Fouad Badel - Sport
Het lokaal elftal van Marokko plaatste zich donderdagavond in Tunis voor het CHAN-2016. De Atlas Leeuwen versloegen Libië in de kwalificatiereeks met 4-0.
Abdeslam Benjelloun opende de score in de 26e minuut. Abdessamad Lembarki volgde in de 38e minuut met een prachtig doelpunt vanaf 18 meter afstand. In de tweede helft van de kwalificatiewedstrijd scoorden ook Rachid Hosni en Mohamed Ounajem voor Marokko.
Marokko staat met 7 punten op de eerste plaats in de groep. Tunesië is tweede met 4 punten en Libië derde met 3 punten. Het Marokkaans elftal speelt zondag een laatste kwalificatiewedstrijd tegen Tunesië, maar is sowieso gekwalificeerd voor het kampioenschap.
Het African Championship of Nations 2016 vindt van 16 januari tot 7 februari in Rwanda plaatst. Aan het voetbaltoernooi tussen landteams mogen enkel voetballers deelnemen die in de eigen nationale competitie uitkomen.
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"