Zoeken

Adnane Tighadouini tekent in Malaga

12 juli 2015 - 19:48 - Sport

Geschreven door Laila A.

Adnane Tighadouini is de nieuwe aanwinst van Spaanse topclub FC Malaga. De aanvaller van NAC Breda tekende deze week voor vijf seizoenen bij Malaga.

De Marokkaans-Nederlandse voetballer blijft tot 2020 bij de Spaanse club. Hij werd in de afgelopen dagen bij meerdere topclubs aangekondigd, met inbegrip van Real Sociedad. Hij vertrok eerder deze week naar Spanjeom de details van zijn contract te bespreken.

Adnane Tighadouini begon zijn carrière bij Vitesse Arnhem in 2010. Hij toonde zijn talent echter pas vorig jaar met 14 doelpunten in 33 wedstrijden met NAC Breda.

De 22-jarige speler uit Tetouan komt uit voor het Marokkaans elftal onder 23 met wie hij de kwalificaties speelde voor de Olympische Spelen in Londen in 2012.

In Malaga zal Adnane Tighadouini niet de enige Marokkaanse Nederlander zijn. Ook Nordin Amrabat speelt bij de Spaanse Liga club.

Lees meer

Zakaria Bakkali vertrekt naar Valencia

Zakaria Bakkali is naar FC Valencia vertrokken. De Belgisch-Marokkaanse aanvaller heeft voor vijf seizoenen met de Spaanse topclub getekend.

Adnane Tighadouini naar Turkse Kayserispor

Adnane Tighadouini is door Malaga aan Kayserispor verhuurd. De Marokkaanse international maakt het seizoen bij de Turkse topclub af.

Galatasaray wil uitgeleende Nordin Amrabat terug

De Turkse club Galatasaray heeft de terugkeer van Nordin Amrabat gevraagd. De Marokkaanse international werd vorig jaar aan Malaga uitgeleend.

Parijse topclub wil Hachim Mastour contracteren

Hachim Mastour koos onlangs om voor Marokko uit te komen en werd daarmee de jongste Atlas Leeuw in de Marokkaanse voetbalgeschiedenis. Meerdere topclubs hebben hun aandacht op...

Hachim Mastour voor 2 jaar naar Malaga

Marokkaanse international Hachim Mastour wordt door AC Milan voor twee jaar aan Málaga CF uitgeleend. Dat laat de Spaanse club weten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team