8 november 2023 , 16:00 - Laila Amraoui - Sport
Achraf Hakimi sprak in een interview over zijn vriendschap met Kylian Mbappé, die hem "de hand reikte" toen hij aankwam bij Paris Saint-Germain (PSG) en hem hielp snel te integreren. De twee spelers zijn erg close op en naast het veld.
"In voetbal heb je veel teamgenoten. Ik ken er veel. Maar je hebt niet veel vrienden omdat spelers de club kunnen verlaten. Met Kylian is de band echt. Hij hielp me vaak toen ik net aankwam en reikte me de helpende hand als ik dat nodig had. Hij maakte het makkelijk voor me om me aan te passen. Zeker met zijn status van wereldklasse speler," verklaarde Hakimi aan Sport News Africa.
Lees ook: "Verkrachter": Kylian Mbappé verdedigt Achraf Hakimi
De Marokkaanse international bedankte de Franse spits voor zijn vriendschap op en naast het veld. "Ik zal hem eeuwig dankbaar zijn, hij heeft me geholpen toen ik de taal niet sprak, toen ik niemand kende. Die band ligt aan de basis van onze huidige vriendschap, zowel op als naast het veld. Als je op je gemak bent met een teamgenoot is alles makkelijker. Met hem spelen, gezien het soort speler dat hij is, maakt alles makkelijker..." voegde hij eraan toe.
Marokko’s geheim wapen om Europees voetbaltalent
Jordaanse speler excuseert zich bij Tarik Sektioui
Abderrazak Hamdallah zegt Marokko vaarwel
Waterparadox in Driouch: droogte én overstromingen
Marokko begint als topfavoriet, missie is vloek van 1976 doorbreken
Algerijnse delegatie verbergt beeld Koning Mohammed VI, onvrede in Rabat
Marokko’s geheim wapen om Europees voetbaltalent
Jordaanse speler excuseert zich bij Tarik Sektioui
Abderrazak Hamdallah zegt Marokko vaarwel
Marokko begint als topfavoriet, missie is vloek van 1976 doorbreken
Europese voetbaltop naar Marokko: clubs zien 135 spelers vertrekken
Walid Regragui haalt uit naar supporters voor openingsduel
Marokko opent Afrika Cup tegen de Comoren: tijd en zenders
Luxe positie voor Souffian El Karouani