24 december 2019 , 11:00 - Saïd Amraoui - Sport
Badr Hari heeft zaterdag zijn tweede gevecht tegen Rico Verhoeven verloren vanwege een ernstige enkelblessure. Maar de Marokkaanse kickbokskampioen geeft niet op en maakt zich al klaar voor een derde gevecht tegen de Nederlander.
"Ik wil mijn leger bedanken voor deze ongelooflijke vechtavond. Jullie waren geweldig en ik kan niet beschrijven wat ik voelde toen ik in de ring stapte. Er was een uitzonderlijke sfeer. Het was uniek en ik ben zo trots op jullie.", schreef Hari op sociale media.
De kickbokser vervolgde over het teleurstellende einde van het gevecht. "Jullie kunnen je voorstellen dat ik dit resultaat moeilijk kan accepteren. Ik heb de wereld laten zien dat ik nog steeds de meest dominante vechter in de categorie zwaargewicht ben."
Badr Hari belooft een comeback met een nieuw gevecht tegen Verhoeven, die hij tevens bedankte voor zijn sportieve reactie. "Ik ben er van overtuigd dat ik de titel zal winnen. Ik wil ook @ricoverhoeven bedanken voor zijn voorbeeldige sportiviteit na mijn blessure. Ik kom terug. Wees voorbereid. #BadrArmy"
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan