8 november 2015 - 22:30 - Marokko
Al Hoceima is in de nacht van zaterdag op zondag getroffen door een aardbeving. Dat laat het Nationaal Instituut voor Geofysica weten.
Volgens het instituut had de beving een kracht van 2,8 op de schaal van Richter en lag het epicentrum in de gemeente Bni Abdallah.
De lichte beving vond om 00:43 uur plaats en maakte geen schade of gewonden.
Lees meer
In Al Hoceima en Figuig zijn in de nacht van zondag op maandag bevingen gevoeld. Dat laat het Nationaal Instituut voor Geofysica weten.
In het noord-Marokkaanse Al Hoceima werd een tweetal uur geleden een aardbeving waargenomen volgens het Spaans Nationaal Geografisch Instituut.
Voor de kust van Al Hoceima, in de Middellandse zee tussen Marokko en Spanje, werd vanochtend een aardbeving van 6,1 op de Schaal van Richter gemeten.
In Al Hoceima is in de nacht van zondag op maandag een nieuwe aardbeving waargenomen. De beving had een kracht van 4 op de schaal van Richter.
In de regio van Nador werd gisterennamiddag opnieuw een aardbeving met een kracht van 4,9 op de schaal van Richter gemeten.
In het noorden van Marokko is in de nacht van zaterdag op zondag een lichte aardbeving gevoeld.
In de nacht van dinsdag op woensdag is in het noorden van Marokko een aardbeving met een kracht van 3,6 graden op de schaal van Richter gemeten.
Bij de aardbeving van maandagochtend in Al Hoceima zou een jongetje van 8 jaar zijn omgekomen. De beving vond in de Middellandse zee op 62 km van de Marokkaanse stad plaats.
Bij de aardbeving van maandagochtend in de Middellandse zee tussen Marokko en Spanje zijn in Nador en Al Hoceima vijftien mensen gewond geraakt.
In de regio van Al Hoceima heeft zich maandag een aardbeving met een kracht van 4 op de schaal van Richter voorgedaan.