Zoeken

Nieuwe aardbeving in het noorden van Marokko

- Marokko

Geschreven door Laila A.

In de nacht van dinsdag op woensdag is in het noorden van Marokko een aardbeving met een kracht van 3,6 graden op de schaal van Richter gemeten.

Volgens het Nationaal Instituut voor Geofysica lag het epicentrum van de aardbeving voor de kust van Al Hoceima en Nador, in de Mediterrane zee, en werd om 01:35 uur waargenomen.

Een half uur daarvoor, om 00:55 uur, werd in Marokko ook een beving met een kracht van 3,2 graden op de schaal van Richter gemeten. Het epicentrum lag toen in de gemeente Anoual, provincie Al Haouz.

Lees meer

Marokko : aardbeving in Al Hoceima deze ochtend

Een aardbeving met een kracht van 4,7 op de schaal van Richter werd zaterdagochtend in de provincie Al Hoceima geregistreerd.

Aardbeving van 4.0 in Al Hoceima

In de regio van Al Hoceima heeft zich maandag een aardbeving met een kracht van 4 op de schaal van Richter voorgedaan.

Opnieuw aardbeving in Al Hoceima

In Al Hoceima is in de nacht van zondag op maandag een nieuwe aardbeving waargenomen. De beving had een kracht van 4 op de schaal van Richter.

Lichte aardbeving in Inezgane-Aït Melloul

Een aardbeving met een kracht van 3,2 op de Schaal van Richter werd zaterdag in de regio van Inezgane-Aït Melloul waargenomen.

Paniek door aardbeving in Azilal

Een aardbeving met een kracht van 3,7 op de schaal van Richter heeft in de nacht van zondag op maandag voor enige paniek gezorgd in de regio van Azilal.

Laatste nieuws

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team