Zoeken

Aanslag Turkije: Zineb Aït Assi in Beni Mellal begraven (video)

5 januari 2017 - 13:26 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Zineb Aït Assi werd op Nieuwjaarsavond bij de aanslag op een nachtclub in Turkije vermoord. De jonge Marokkaanse werd woensdag in Beni Mellal begraven.

Meerdere lokale en politieke figuren woonden de begrafenis bij. Onder hen bevonden zich onder meer de wali van Beni Mellal-Khenifra en de gouverneur van Beni Mellal, Mohamed Derdouri. Dat bericht persagentschap MAP.

De stoffelijke overschotten van de twee Marokkaanse slachtoffers van de aanslag werden begin deze week van Istanbul naar Marokko gerepatrieerd.

Koning Mohammed VI heeft de repatriëring- en begrafeniskosten van beide slachtoffers betaald, alsook de medische kosten van de gewonden.

Lees meer

Twee doden bij verkeersongeval in Beni Mellal

Bij een verkeersongeval op de weg tussen Beni Mellal en Marrakech zijn maandag twee mensen omgekomen.

Agent dood aangetroffen in Beni Mellal

In het Marokkaanse Beni Mellal is een onderofficier van de Koninklijke Gendarmerie donderdag dood aangetroffen.

Politie schiet verdachte dood in Beni Mellal

Een agent heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag in het Marokkaanse Beni Mellal een verdachte doodgeschoten.

Tot -11 graden verwacht in Marokko

De temperatuur blijft dalen in Marokko. Vanaf donderdag wordt het tot -11 graden in sommige regio’s van het land. Dat meldt de nationale weerdienst DMN in een waarschuwingsbericht.

Resten Marokkaanse slachtoffers aanslag Nice gerepatrieerd

De resten van de Marokkaanse slachtoffers van de aanslag van Nice op 14 juli zijn eerder deze week naar Marokko gerepatrieerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team