Aanslag Barcelona: Marokkaans kind in kritieke toestand
Bij de aanslag van afgelopen donderdag in het Spaanse Barcelona raakten drie Marokkanen gewond, waaronder een kind die nog steeds in levensgevaar verkeert.
21 augustus 2017 - 21:20 - Wereld
Younes Abouyaaqoub werd vandaag door de Spaanse politie doodgeschoten in de gemeente Subirats, in de regio van Barcelona. Hij werd sinds de aanslagen van afgelopen donderdag gezocht.
De Catalaanse autoriteiten hebben in een verklaring kort na zijn dood laten weten dat het erop leek dat hij een bomgordel droeg.
Maandag had de Spaanse politie al bevestigd dat de jonge Marokkaan de bestuurder was van de bestelwagen die donderdag op de menigte in Barcelona inreed. Bij de aanslag kwamen veertien mensen om en raakten een honderdtal anderen gewond, waaronder drie Marokkanen.
Younes Abouyaaqoub wordt er door de politie tevens van verdacht tijdens zijn vlucht na de aanslag een man te hebben vermoord om zijn auto te stelen.
Lees meer
Bij de aanslag van afgelopen donderdag in het Spaanse Barcelona raakten drie Marokkanen gewond, waaronder een kind die nog steeds in levensgevaar verkeert.
Een Catalaanse politieagent sprak meerdere minuten met één van de terroristen die in augustus de aanslag in het centrum van Barcelona pleegden. Veertien mensen kwamen toen om.
Een jonge Marokkaan wordt ervan verdacht deel te hebben genomen aan de aanslag van Barcelona waarbij donderdag dertien doden en ruim honderd gewonden vielen.
Driss Oukabir wordt door zijn medegevangenen met de dood bedreigd. De jonge Marokkaan wordt vastgehouden voor zijn vermeende deelname aan de aanslagen in Barcelona en Cambrils.
Enkele minuten na met een bestelwagen tientallen mensen te hebben aangereden in het hartje van Barcelona werd Younes Abouyaacoub tussen de vluchtende mensen gefilmd. De jongeman...