Zoeken

Zomertijd gaat zondag in in Marokko

- Marokko

Geschreven door Laila A.

In de nacht van zaterdag op zondag gaat de zomertijd opnieuw in in Marokko en gaat de klok om 2 uur een uur vooruit. Dat meldt het ministerie van Modernisering van de Overheidssector in een verklaring.

In 2012 besloot de Marokkaanse regering de invoer van de zomerdienstregeling op vaste data, met uitzondering van de Ramadan.

Dankzij de zomertijd wordt het ’s avonds een uur langer licht en blijft het tijdsverschil tussen Marokko en zijn Europese partners onveranderd. De maatregel doelt ook op energiebesparing volgens de regering.

De overgang naar wintertijd staat gepland voor de maand Ramadan. Na de vastenmaand schakelt Marokko opnieuw over naar zomertijd tot eind september.

Lees meer

Einde Ramadan : Marokko terug naar zomertijd op zondag

Marokko keert op zondag 19 juli om 2 uur ’s morgens terug naar zomertijd. Dat meldt het ministerie van Openbare dienst in een verklaring.

Wintertijd gaat in op 27 oktober in Marokko (update)

Marokko keert in de nacht van zaterdag op zondag om 3 uur ’s morgens terug naar wintertijd (GMT). Dat laat het ministerie van Modernisatie weten in een verklaring.

Ramadan 2014 : Marokko op 28 juni terug naar wintertijd

Marokko keert voor de Ramadan, op zaterdag 28 juni om 3 uur terug naar wintertijd. Marokkanen moeten de klok dus een uurtje terugzetten. Dat meldt het ministerie van...

Marokko opnieuw naar zomertijd na Ramadan

In de nacht van vrijdag op zaterdag om 2 uur gaat de zomertijd weer in Marokko. Dan wordt de klok een uur vooruit gezet naar 3 uur, meldt het ministerie van Openbare Dienst.

Zomertijd start op 27 maart in Marokko

Binnen een drietal weken, in de nacht van 26 op 27 maart, schakelt Marokko net zoals veel landen terug over naar zomertijd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team