Zoeken

Ziyach en niet Ziyech op WK-shirt middenvelder (foto)

11 juni 2018 - 14:00 - Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Op het truitje van Hakim Ziyech voor het WK in Rusland staat Ziyach geschreven. En het klopt ook.

De middenvelder heet in werkelijkheid Ziyach. In Nederland wordt hij echter al jaren Ziyech genoemd.

Ook de uitspraak is in Nederland, waar zijn naam met een "g" wordt uitgesproke, fout. De "ch" aan het einde van zijn naam wordt in het Arabisch "sh" uitgesproken.

Vorig jaar sprak Ziyech al over zijn naam. "Ik word al zo lang Ziyech genoemd, het maakt allemaal niet meer uit", verklaarde hij toen.

Lees meer

Hakim Ziyech Ajacied van het jaar

Hakim Ziyech werd door de supporters van Ajax Amsterdam tot Ajacied van het jaar verkozen. De Marokkaanse international reageerde verrast.

Hakim Ziyech eindelijk miljonair (foto)

Hakim Ziyech heeft de magische grens van 1 miljoen volgers op Instagram bereikt. De Marokkaanse international kondigde dat zelf aan op zijn account.

Hakim Ziyech beste voetballer van het jaar in Nederland

Nieuwe onderscheiding voor de Marokkaanse international. Hakim Ziyech is maandagavond in Nederland tot beste voetballer van het jaar verkozen.

Atlas Leeuwen vieren "beste voetballer van Nederland" Hakim Ziyech (video)

Mooie verrassing van de Atlas Leeuwen voor Hakim Ziyech. De spelers van het Marokkaans elftal hebben de verkiezing van Ziyech tot beste voetballer van het jaar in Nederland...

Milaan wil Ajax-middenvelder Hakim Ziyech

Inter Milaan wil Hakim Ziyech tijdens de winterstop overnemen van Ajax Amsterdam. De middenvelder staat tot 2021 onder contract met de Nederlandse club.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team