6 april 2013 - 02:03 - Marokko
Een 38-jarige ondernemer heeft zichzelf in brand gestoken op woensdag, tijdens een meeting van de PJD in Aknoul, regio Taza.
Hassan Akemkam sprak even tijdens de meeting waarna hij de zaal verliet. Hij kwam iets later terug met een brandbaar product en deed een poging tot zelfverbranding.
De ondernemer, aanhanger van de PJD, had vorig jaar een opdracht toegekend gekregen van de gemeente Aknoul voor een sanitair project.
Omdat hij zijn verplichtingen niet meer kon nakomen, besloot de gemeente de werkzaamheden tijdelijk te stoppen. Later werd aan Hassan Akemkam gevraagd het werk terug te doen, aldus Karim El Hamss, PAM-voorzitter van de gemeente Aknoul, aan Akhbar Al Yaoum.
Hassan Akemkam liep derdegraads brandwonden op. Hij werd gered dankzij de tussenkomst van getuigen, die het vuur wisten te doven voor de komst van de hulpdiensten.
Update: Hassan Akemkam is woensdag bezweken aan zijn brandwonden in een ziekenhuis in Casablanca.
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Baas gendarmerie Nador ontslagen na bruiloft drugsbaron Moussa
Ambtenaren Marokko leren verplicht Amazigh en Engels
Marokko op lijst mooiste dorpen ter wereld
Nieuwe ziekenhuizen in Oujda en Nador geopend
Man valt politievrouw aan en verwondt zichzelf in Tanger
Marokko breidt Nador West Med uit, Spanje onder druk
Toeristen opgepakt na straatrace met bolide in Marokko
Marokko arresteert gezochte Turk op luchthaven