23 maart 2011 - 16:28 - Marokko
Twee salafisten hebben zichzelf proberen in brand te steken terwijl een derde gevangene probeerde zelfmoord te plegen door van het dak van de gevangenis van Salé te springen op zondagavond.
Sinds donderdag nemen een aantal salafisten deel aan een sit-in op het dak van de gevangenis van Salé om te protesteren tegen hun detentie en omdat geen enkel van hen heeft genoten van de koninklijke gratie onlangs uitgesproken ten voordele van meerdere politieke gevangenen, met inbegrip van degenen die veroordeeld zijn in de zaken Belliraj en Tamek.
Een groot aantal salafisten zijn in Marokko veroordeeld voor de terroristische aanvallen van 16 mei 2003 in Casablanca. Anderen behoren tot verschillende ontmantelde terroristische cellen. Allen worden gevangen gehouden in de gevangenis van Salé.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht