10 december 2022 - 20:30 - Economie
Op de zeedijk van Nador wordt binnenkort een nieuw winkelcentrum gebouwd op een oppervlakte van 1,5 hectare om de toeristische infrastructuur van de regio te verstevigen.
Het bedrijf Marchica Med heeft een aanbesteding uitgegeven voor de bouw van de shoppingcenter. Het project zal een investering vergen van 11,54 miljoen dirham. Het project omvat drie onderdelen: winkels op en buiten het terrein, vrijetijdsvoorzieningen en horeca.
Lees ook: Tanger krijgt nieuwe « mega shoppingcenter »
De diensten waarop deze aanbesteding betrekking heeft, zijn gebundeld en omvatten ontwerp- en architectuurondersteuning (15 weken), technische ondersteuning (5 weken) en ondersteuning op het gebied van projectbeheer en bouwtoezicht (8 maanden voor studies en 18 maanden voor de bouw).
Lees ook: Morocco Mall, beste shoppingcenter ter wereld
Ze omvatten ook de coördinatie van het werk van de verhuurders (8 maanden), de marketing en voorbereiding van de huurcontracten (12 maanden) en de ontwikkeling van een communicatie- en marketingstrategie (5 weken).
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje
Marokko haalt miljardeninvestering binnen voor accu-fabriek
Marokko neemt de leiding in de mondiale auto-industrie
DFDS koopt scheepvaartroutes Spanje-Marokko
Marokko ontvangt 60.000 ton graan uit Kazachstan