30 mei 2017 - 21:00 - Sport
De FIFA-verantwoordelijken zijn niet enthousiast over het idee van een gezamenlijk kandidatuur van Marokko en Spanje voor de organisatie van het WK-2026.
Volgens Assabah wenst de wereldvoetbalbond de organisatie van het WK-2026 niet aan een Europees land toe te kennen. De FIFA hanteert al jaren een rotatiesysteem waarbij het WK om de vier jaar beurtelings aan een van de zes continentale federaties wordt toegekend. En Europa is niet aan de beurt!
De FIFA moedigt Marokko daarentegen aan om een Afrikaanse partner te vinden. De krant meent zelfs te weten dat Ivoorkust wordt getipt als nieuwe partner van Marokko voor de organisatie van het wereldkampioenschap voetbal.
Enkele weken geleden berichtten Spaanse media dat Koning Mohammed VI aan de Spaanse Koning Felipe VI de wens had geuit om samen met Spanje en Portugal het WK-2026 te organiseren. Geen enkel van de drie landen had de informatie officieel bevestigd.
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op