31 mei 2022 , 19:00 - Laila A. - Sport
Een paar maanden voor de start van de Wereldbeker in Qatar, heeft Puma de nieuwe shirts van de Atlas Leeuwen onthuld.
De kleuren zijn nog steeds dezelfde, rood en groen, maar het ontwerp is licht veranderd. Het Duitse bedrijf, dat met zes nationale teams samenwerkt voor de komende Wereldbeker, heeft de truien van verschillende nationale teams onthuld, waaronder die van het Marokkaans elftal.
Lees ook: RedOne onthult liedje voor WK-2022 in Qatar (video)
Het merk beweert voor de nieuwe modellen een ultralicht materiaal gekozen te hebben, dat eruitziet als een zwemshort: Ultraweave technologie, de nieuwste innovatie in de textielindustrie. Een retro-uitvoering is verwerkt in het nationale shirt van de Atlas Leeuwen.
Lees ook: Puma-shirt Atlas Leeuwen uitgelekt en krijgt veel kritiek
Marokko’s shirt voor volgend seizoen is geïnspireerd op dat van het WK-1998. Terwijl de hoofdtrui toen groen en rood was en de buitentrui wit en rood, is deze keer de overheersende kleur rood, vergezeld van een groene horizontale streep. Net als in 1998 staat het Puma logo in het midden van de streep en het wapenschild ter hoogte van het hart.
Algerije zet turbo op defensie: tweede satelliet in twee weken
Huwelijk tussen Vietnamese en Marokkaan gaat viraal
Harde clash tussen Akhomach en Diaz tijdens Madrid-derby
Vlucht naar Amsterdam geblokkeerd door Marokkaan op dak van vliegtuig
Dubbelslag voor Marokko: 122 miljard van diaspora en 138 miljard uit toerisme
Recordopbrengst olijven in Marokko zorgt voor onverwachte problemen
Harde clash tussen Akhomach en Diaz tijdens Madrid-derby
PSG zet vol in op Ayyoub Bouaddi, nieuwe Atlas Leeuw centraal in €50 miljoen-strijd
Spanje krabbelt terug over locatie finale WK 2030
Yassir Zabiri, van WK-topscorer naar Europese miljoenenmarkt
Ongelooflijke ironie van de CAF: eerst sancties tegen Marokko, pas daarna de regels hervormen!
"Verraad!": oud-voorzitter CAF-tuchtcommissie hekelt sancties Afrika Cup-finale
WK-ruzie barst los: Marokko haalt fel uit naar Spanje
Bilal Ould-Chikh wil weg uit Marokko